V úterý 24. 9. se na atletickém stadionu Pod Palackého vrchem uskutečnil Středoškolský atletický pohár. Počasí bylo nádherné, příjemné teplo, modrá obloha a téměř nefoukalo, což je na tomto místě jev málokdy vídaný. Po několika letech naši studenti soutěžili v obou kategoriích a vedli si velmi dobře. V družstvu chlapců i dívek byly zastoupeny všechny ročníky, což je i dobrá zpráva a naděje do dalších let. Hlavě sprinteři V. Haumer a J. David z prváku byli výbornou oporou, mile překvapil i M. Pernička ve skoku vysokém, nicméně všichni ze sebe vydali maximum a mnozí si vylepšili své osobáky.
Děvčata obsadila 7. místo z 10 a hoši 8. ze 14. Moc gratulujeme. Je třeba vzít v potaz i skutečnost, že mnohé disciplíny v našich školních podmínkách ani nemůžeme trénovat, ale třeba najdeme cestu. O to větší odhodlání v sobě všichni sportovci našli a statečně bojovali. Byly to krásné závody.